Laatst gewijzigd 9-6-2019 18:03
Inschrijvingstatistieken per verenigingMedaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
Medaille statistiekenVooruitgang zwemmers (Details)Resultatenbestand (Lenex)
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
400mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 400mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
50mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 50mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
100mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
100mseriesMin 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesMin 2-3InschrijflijstUitslag
200mseriesMin 5InschrijflijstUitslag 200mseriesMin 4InschrijflijstUitslag
200mseriesMin 6InschrijflijstUitslag 200mseriesMin 5InschrijflijstUitslag
 
Andere programmanrs.
17.Gemengd4 x 50m vrije slagseries16:35Minioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
34.Gemengd4 x 50m wisselslagseries16:40Minioren 6 en jongerInschrijflijstUitslag
Inschrijvingstatistieken per verenigingMedaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
Medaille statistiekenVooruitgang zwemmers (Details)Resultatenbestand (Lenex)
 
1 - Regionale Minioren Finale 2019 - 8-6-2019 - 15:00
1.Meisjes100m vlinderslagseries15:00Minioren 5InschrijflijstUitslag
2.Jongens400m vrije slagseries15:05Minioren 6InschrijflijstUitslag
3.Meisjes100m rugslagseries15:20Minioren 4InschrijflijstUitslag
4.Jongens100m rugslagseries15:25Minioren 5InschrijflijstUitslag
5.Meisjes100m schoolslagseries15:30Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
6.Jongens100m schoolslagseries15:40Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
7.Meisjes100m vrije slagseries15:45Minioren 5InschrijflijstUitslag
8.Jongens100m rugslagseries15:50Minioren 6InschrijflijstUitslag
9.Meisjes50m vlinderslagseries15:55Minioren 4InschrijflijstUitslag
10.Jongens50m vlinderslagseries15:55Minioren 5InschrijflijstUitslag
11.Meisjes100m vrije slagseries16:00Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
12.Jongens100m vrije slagseries16:05Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
13.Meisjes200m wisselslagseries16:10Minioren 5InschrijflijstUitslag
14.Jongens100m schoolslagseries16:20Minioren 6InschrijflijstUitslag
15.Meisjes100m vrije slagseries16:25Minioren 4InschrijflijstUitslag
16.Jongens100m vrije slagseries16:30Minioren 5InschrijflijstUitslag
17.Gemengd4 x 50m vrije slagseries16:35Minioren 4 en jongerInschrijflijstUitslag
Inschrijvingstatistieken per verenigingMedaille winnaars per programmanr.Vooruitgang zwemmers (Samenvatting)
Medaille statistiekenVooruitgang zwemmers (Details)Resultatenbestand (Lenex)
 
2 - Regionale Minioren Finale 2019 - 9-6-2019 - 15:00
18.Meisjes400m vrije slagseries15:00Minioren 5InschrijflijstUitslag
19.Jongens200m wisselslagseries15:15Minioren 6InschrijflijstUitslag
20.Meisjes100m wisselslagseries15:25Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
21.Jongens100m wisselslagseries15:30Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
22.Meisjes100m schoolslagseries15:35Minioren 4InschrijflijstUitslag
23.Jongens100m schoolslagseries15:40Minioren 5InschrijflijstUitslag
24.Meisjes100m schoolslagseries15:45Minioren 5InschrijflijstUitslag
25.Jongens100m vrije slagseries15:50Minioren 6InschrijflijstUitslag
26.Meisjes50m vlinderslagseries15:55Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
27.Jongens50m vlinderslagseries16:00Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
28.Meisjes200m wisselslagseries16:05Minioren 4InschrijflijstUitslag
29.Jongens200m wisselslagseries16:10Minioren 5InschrijflijstUitslag
30.Meisjes100m rugslagseries16:20Minioren 5InschrijflijstUitslag
31.Jongens100m vlinderslagseries16:25Minioren 6InschrijflijstUitslag
32.Meisjes100m rugslagseries16:30Minioren 2 en 3InschrijflijstUitslag
33.Jongens100m rugslagseries16:35Minioren 2, 3 en 4InschrijflijstUitslag
34.Gemengd4 x 50m wisselslagseries16:40Minioren 6 en jongerInschrijflijstUitslag