Laatst gewijzigd 19-5-2019 11:19
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 100mseriesMin 2-3Inschrijflijst.........
100mseriesMin 5Inschrijflijst......... 100mseriesMin 4Inschrijflijst.........
100mseriesMin 6Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
400mseriesMin 6Inschrijflijst......... 400mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
rugslagrugslag
100mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 100mseriesMin 2-3Inschrijflijst.........
100mseriesMin 5Inschrijflijst......... 100mseriesMin 4Inschrijflijst.........
100mseriesMin 6Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 100mseriesMin 2-3Inschrijflijst.........
100mseriesMin 5Inschrijflijst......... 100mseriesMin 4Inschrijflijst.........
100mseriesMin 6Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 50mseriesMin 2-3Inschrijflijst.........
50mseriesMin 5Inschrijflijst......... 50mseriesMin 4Inschrijflijst.........
100mseriesMin 6Inschrijflijst......... 100mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
wisselslagwisselslag
100mseriesMin 4-Inschrijflijst......... 100mseriesMin 2-3Inschrijflijst.........
200mseriesMin 5Inschrijflijst......... 200mseriesMin 4Inschrijflijst.........
200mseriesMin 6Inschrijflijst......... 200mseriesMin 5Inschrijflijst.........
 
Andere programmanrs.
17.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:45Minioren 4 en jonger..................
34.Gemengd4 x 50m wisselslagseries15:55Minioren 6 en jonger..................
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
1 - Regionale Minioren Finale 2019 - 8-6-2019 - 13:30
1.Meisjes100m vlinderslagseries13:30Minioren 5Inschrijflijst.........
2.Jongens400m vrije slagseries13:40Minioren 6Inschrijflijst.........
3.Meisjes100m rugslagseries14:00Minioren 4Inschrijflijst.........
4.Jongens100m rugslagseries14:10Minioren 5Inschrijflijst.........
5.Meisjes100m schoolslagseries14:15Minioren 2 en 3Inschrijflijst.........
6.Jongens100m schoolslagseries14:25Minioren 2, 3 en 4Inschrijflijst.........
7.Meisjes100m vrije slagseries14:30Minioren 5Inschrijflijst.........
8.Jongens100m rugslagseries14:40Minioren 6Inschrijflijst.........
9.Meisjes50m vlinderslagseries14:45Minioren 4Inschrijflijst.........
10.Jongens50m vlinderslagseries14:50Minioren 5Inschrijflijst.........
11.Meisjes100m vrije slagseries14:55Minioren 2 en 3Inschrijflijst.........
12.Jongens100m vrije slagseries15:00Minioren 2, 3 en 4Inschrijflijst.........
13.Meisjes200m wisselslagseries15:10Minioren 5Inschrijflijst.........
14.Jongens100m schoolslagseries15:20Minioren 6Inschrijflijst.........
15.Meisjes100m vrije slagseries15:30Minioren 4Inschrijflijst.........
16.Jongens100m vrije slagseries15:35Minioren 5Inschrijflijst.........
17.Gemengd4 x 50m vrije slagseries15:45Minioren 4 en jonger..................
Inschrijvingstatistieken per vereniging
 
2 - Regionale Minioren Finale 2019 - 9-6-2019 - 13:30
18.Meisjes400m vrije slagseries13:30Minioren 5Inschrijflijst.........
19.Jongens200m wisselslagseries13:50Minioren 6Inschrijflijst.........
20.Meisjes100m wisselslagseries14:05Minioren 2 en 3Inschrijflijst.........
21.Jongens100m wisselslagseries14:10Minioren 2, 3 en 4Inschrijflijst.........
22.Meisjes100m schoolslagseries14:20Minioren 4Inschrijflijst.........
23.Jongens100m schoolslagseries14:25Minioren 5Inschrijflijst.........
24.Meisjes100m schoolslagseries14:35Minioren 5Inschrijflijst.........
25.Jongens100m vrije slagseries14:40Minioren 6Inschrijflijst.........
26.Meisjes50m vlinderslagseries14:50Minioren 2 en 3Inschrijflijst.........
27.Jongens50m vlinderslagseries14:50Minioren 2, 3 en 4Inschrijflijst.........
28.Meisjes200m wisselslagseries14:55Minioren 4Inschrijflijst.........
29.Jongens200m wisselslagseries15:10Minioren 5Inschrijflijst.........
30.Meisjes100m rugslagseries15:25Minioren 5Inschrijflijst.........
31.Jongens100m vlinderslagseries15:35Minioren 6Inschrijflijst.........
32.Meisjes100m rugslagseries15:40Minioren 2 en 3Inschrijflijst.........
33.Jongens100m rugslagseries15:45Minioren 2, 3 en 4Inschrijflijst.........
34.Gemengd4 x 50m wisselslagseries15:55Minioren 6 en jonger..................